Alfred Helberger oljemålning

Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED HERMANN HELBERGER (1871-1946): "Verschneite bäume", signerad o daterad 1935, ca 34x44cm

514412

2018-01-21