Hörnskåp 17/1800-tal
2018-01-20
514419
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, brunmålat, speglar i grönt med polykromt bemålad polykrom av blomsterurna och bladslingor, höjd ca 159, 94x60 cm
Bruksslitage, kompletterat