Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, brunmålat, speglar i grönt med polykromt bemålad polykrom av blomsterurna och bladslingor, höjd ca 159, 94x60 cm
Bruksslitage, kompletterat
514419
2018-01-20