Georgius Jacobus Johannes Van Os, Landskap

Klubbat för:

4 800 SEK

5 000 SEK

GEORGIUS JACOBUS JOHANNES VAN OS (Haag 1782- Paris 1861): Landskap med figurer, signerad, olja på pannå, ca 20x25,5 cm

514420

2018-01-20