Lockurna 1800-tal

Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal
Lockurna 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal, balusterformad, dekor av prunusblom i underglasyrblått, botten med fyra karaktärers märke, höjd ca 37 cm

Locket med mindre nagg

514421

2018-01-20