Berndt Friberg, vas, Gustavsberg 1939-44

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg 1939-44, stengods, brun harpälsglasyr, signerad ANKARGODS FB GUSTAVSBERG, höjd ca 13 cm

Obetydliga glasyrrepor

514445

2018-01-20