Vjetslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stora skuggan, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 50x101 cm, oramad

514446

2018-01-20