Fåtöljer Cinema design Allard Designklassiker
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNILLA ALLARD, "Cinema", fåtöljer, 1 par, Lammhults, modellen formgiven 1994, stomme i förkromat stålrör, helstoppad sits och rygg, klädsel i blått skinn, sitthöjd ca 41 cm
Smärre slitage, repor
514466
2018-02-25