Jardiniere vaser Gustafsberg

Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg
Jardiniere vaser Gustafsberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAFSBERG, jardiniere, vaser, 1 par, 1800-talets slut, majolika, undertill märkta Gustavsberg 84A resp 83, höjd ca 38 resp 24 cm

Jardiniere och vas med lagningar

514473

2018-01-20