Halsband samt 1 par örhängen i bärnsten
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALSBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, bärnsten, halsband med kulor ca 9,25-25,15 mm, lås, gulmetall, längd ca 57 cm, örhängen/clips, gulmetall, höjd ca 1,8 cm
Bruksslitage, några mindre repor och nagg
514477
2018-01-20