Halsband samt 1 par örhängen i bärnsten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, bärnsten, halsband med kulor ca 9,25-25,15 mm, lås, gulmetall, längd ca 57 cm, örhängen/clips, gulmetall, höjd ca 1,8 cm

Bruksslitage, några mindre repor och nagg

514477

2018-01-20