Gunilla Allard Sahara fåtöljer

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUNILLA ALLARD, fåtöljer, 1 par "Sahara", Lammhults, 2000-tal, armlän i valnöt, kromad stomme, klädsel i brun skinnklädsel, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

514496

2018-01-20