Maurice Moberg Stockholm
Valmis
2018-01-21
514514
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): "Blick mot söder", signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 54x71 cm,
Proveniens: SE-Bankens samling