Toilettebord i empire
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TOILETTEBORD, empire, 1800-talets början, fanerat i mahogny, beslag i förgylld brons, uppsats med spegel och lådor, låda i sargen, lejontassar, höjd 145, 90,5x39 cm
en lagning på benet,
514525
2018-01-20