Toilettebord i empire

Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire
Toilettebord i empire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOILETTEBORD, empire, 1800-talets början, fanerat i mahogny, beslag i förgylld brons, uppsats med spegel och lådor, låda i sargen, lejontassar, höjd 145, 90,5x39 cm

en lagning på benet,

514525

2018-01-20