Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARL LARSSON (1853-1919): Flickan som väver röda gullband, färglitografi, 1907, signerad med initialer i trycket.
I. 41,8x29,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 116
Zustandsbeschreibung
Gulnad, fläckar
514530
2018-01-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner