Roland Svensson
2018-01-21
514533
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris", signerad Roland S, 293/460, färglitografi, bildmått ca 29x41 cm
Gulnader