Idoff Rosin skulptur

Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur
Idoff Rosin skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IDOFF ROSIN, skulptur av sittande kvinna, i grönpatinerad brons, signerad och daterad 1919, höd ca 30 cm

514537

2018-01-20