Skålar Ekberg
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOSEF EKBERG, skålar, 3 st, Gustavsberg, lysterglasyr i grönt och rosa med bemålad dekor i guld, undertill monogramsignerade, diameter 17-24 cm
En skål med dedikation (undertill), smärre dekorslitage
514548
2018-01-20