Förordningar, placat m. m. 1772-1832, 37 vol.

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÖRORDNINGAR, PLACAT M. M. 1772-1832 (37). Partiet omfattar åren 1772-1807, 1818 och 1820-32. Flera år med överlappande/dubblerande volymer, men något varierande urval/innehåll.
Ej uniforma samtida band, olika provenienser.

Inalles 37 volymer, ej kollationerade. Skador och defekter kan förekomma.

Se text!

514559

2018-01-20