Marion Belin

Marion Belin
Marion Belin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARION BELIN (född 1933): "Gästernas afton", signerad och numrerad 179/200, handkolorerad originallitografi, bladmått ca 56x76 cm,
Edition Galerie Börjeson

Oramad

514564

2018-01-21