Marion Belin Smörgåsbordet

Marion Belin Smörgåsbordet
Marion Belin Smörgåsbordet

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARION BELIN (född 1933): "Smörgåsbordet", signerad och numrerad 36/200, handkolorerad originallitografi, bladmått ca 75x56 cm,
Edition Galerie Börjeson

Oramad

514568

2018-01-22