Lars Norrman oljemålning
Closed
2018-01-20
514572
| Sold for | 7 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Nakenstudie, osignerad, olja på pannå, 110 x 50 cm