Lars Norrman oljemålning

Lars Norrman oljemålning
Lars Norrman oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Nakenstudie, osignerad, olja på pannå, 110 x 50 cm

514572

2018-01-20