Kari Riipinen

Kari Riipinen
Kari Riipinen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol II" (grön), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 23/150, bladmått ca 120x80 cm

Oramad

514574

2018-01-21