Kari Riipinen Warhol

Kari Riipinen Warhol
Kari Riipinen Warhol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol III" (blå), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 15/150, bladmått ca 120x80 cm

Oramad

514577

2018-01-22