Schackbräde

Schackbräde
Schackbräde
Schackbräde
Schackbräde
Schackbräde
Schackbräde

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHACKBRÄDE, 1900-tal, inläggningar med sten och pärlemor, ca 43x43 cm

Sprickor, mindre nagg, ytskador

514581

2018-01-21