Signerade böcker, 1900-tal, 33 vol.
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNERADE BÖCKER, 1900-TAL (33). Blandat skönlitteratur, politik, biografier. Flera med dedikation till Ingmar Björksten.
Bland annat Stieg Trenter (Sturemordet), Lars Gustafsson (4 titlar), Henry Kissinger (5 titlar), Salman Rushdie, Knut Faldbakken, Sara Lidman.
Inalles 33 volymer, ej kollationerade, varierande skick.
Se text!
514598
2018-01-22