Guanyin Blanc de Chine

Guanyin Blanc de Chine
Guanyin Blanc de Chine
Guanyin Blanc de Chine
Guanyin Blanc de Chine
Guanyin Blanc de Chine
Guanyin Blanc de Chine
Guanyin Blanc de Chine
Guanyin Blanc de Chine

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUANYIN, porslin, Kina, 1900-tal, blanc de chine, höjd ca 30 cm

Nagg, något sned

514600

2018-01-21