Pedrali 4 stolar Kuadra

Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra
Pedrali 4 stolar Kuadra

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDRALI, Italien, stolar, 4 st, modell Kuadra, 2000-tal, sittskal av plast, underrede av förkromade fyrkantsrör, l, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor

514608

2018-01-21