Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ,1900-talets första hälft, rokokostil, 3-lådig, svartbemålad, stomme i ek, konturerad skiva i kolmårdsmarmor, beslag i förgylld mässing, höjd ca 78, 112x54 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

514620

2018-01-21