Spegel med konsolbord
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SPEGEL samt KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, förgylld samt bronserad, träskuret krön med frimurar symboler, kvicksilverfolierat glas, konsolbord, omkring 1900, marmorskiva, spegelns mått 209x105, konsolens mått, höjd 62, 18x100 cm
Konsolbord med senare skiva, spegel renoverad samt kompleterad, smärre skador, skiva med lagning
514627
2018-01-21