Gunnar Brusewits akvarell

Gunnar Brusewits akvarell
Gunnar Brusewits akvarell
Gunnar Brusewits akvarell
Gunnar Brusewits akvarell
Gunnar Brusewits akvarell
Gunnar Brusewits akvarell
Gunnar Brusewits akvarell
Gunnar Brusewits akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): "Arnhem Land 10000 möh", signerad och daterad G Brusewitz 9-11-74, akvarell, 21x29 cm

514628

2018-01-21