Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, beslag i mässing, totalhöjd ca 97, 101x56 cm

Slitage, repor, nyckel saknas

514635

2018-01-21