Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, fanerade med teak, två utdragskivor, höjd ca 74, 119x79 cm, vardera utdragsskiva ca 50 cm

514636

2018-01-22