Serveringsvagn på hjul teak
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENGSTRÖM & MYRSTRAND, serveringsvagn, modell 533, på hjul, fanerad med teak, utdragbar låda, uppfällbar klaff, på hjul, design för Skaraborgs Möbelindustri, höjd ca 70, 86x51 cm
Hjul torkade, repor
514648
2018-01-22