Serveringsvagn på hjul teak

Serveringsvagn på hjul teak
Serveringsvagn på hjul teak
Serveringsvagn på hjul teak
Serveringsvagn på hjul teak
Serveringsvagn på hjul teak
Serveringsvagn på hjul teak
Serveringsvagn på hjul teak
Serveringsvagn på hjul teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGSTRÖM & MYRSTRAND, serveringsvagn, modell 533, på hjul, fanerad med teak, utdragbar låda, uppfällbar klaff, på hjul, design för Skaraborgs Möbelindustri, höjd ca 70, 86x51 cm

Hjul torkade, repor

514648

2018-01-22