Stolar och bord 60-tal

Stolar och bord 60-tal
Stolar och bord 60-tal
Stolar och bord 60-tal
Stolar och bord 60-tal
Stolar och bord 60-tal
Stolar och bord 60-tal
Stolar och bord 60-tal
Stolar och bord 60-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 4 st., BORD, 1960-tal, stolar i valnöt, bord fanerad med teak, ben i bok, höjd 74, diameter 105, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, bordets ben med märken av färg

514654

2018-01-22