Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 4 st., BORD, 1960-tal, stolar i valnöt, bord fanerad med teak, ben i bok, höjd 74, diameter 105, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, bordets ben med märken av färg
514654
2018-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här