Bordslampor mässing

Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLMAPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, märkt Abo Randers, höjd inkl. skärm ca 60 cm

Slitage, smärre bucklor, skärmar med fläckar

514656

2018-01-22