Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AUGUST LILJEQUIST, vas, lergods, signerad och daterad Svedala, 1912, balusterform, delvis grönglaserad, höjd ca 27,5 cm
Slitage, glasyrnagg, förlust av färg särskilt till mynningen
514659
2018-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här