Lisa Larson vas lergods Gustavsberg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISA LARSON, vas, stengods, Gustavsberg, med relief dekor, signerad ´´Lisa L´´ och daterad 97, unik, höjd 26,5cm

Några tillverkningsdefektor

514670

2018-01-21