Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 1 par, keramik, Rörstrand 1900-talets början, jugenddekor i grönt och rödbrunt, höjd ca 27 cm
Krackelerade, bruksslitage
514680
2018-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här