1 par vaser Rörstrand jungend

1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend
1 par vaser Rörstrand jungend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, keramik, Rörstrand 1900-talets början, jugenddekor i grönt och rödbrunt, höjd ca 27 cm

Krackelerade, bruksslitage

514680

2018-01-21