Mugg sterlingsilver London

Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London
Mugg sterlingsilver London

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MUGG, sterlingsilver, punsad dekor, invändigt förgylld, stämplad AGP London1866, höjd 13 cm, vikt 310 g

514691

2018-01-21