Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930), kustmotiv med båt, signerad A. Bergström, olja på duk, 30x42 cm
Bleknad signatur
514695
2018-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här