Carl-Harry Stålhane 2 skål samt 1 vas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, 1 ´Torro´ skål, 1 andra skål samt 1 vas, stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft, höjd ca 9-15 cm

Bruksslitage, skål med repor

514701

2018-01-21