David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957), flicka vid vatten, signerad D. Wallin, olja på pannå, 33x41 cm