Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, kannor, 2 st., skålfat, 2 st., stengods, 3 med harpälsglasyr, höjd ca 8-22 cm
Några repor och nagg
514712
2018-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här