Soffa Norell

Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell

Klubbat för:

16 500 SEK

4 000 SEK

ARNE NORELL, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, ljus skinnklädsel, lösa plymåer, höjd ca 66, 214x83, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, smärre skador, fläckar

514718

2018-01-21