Klubbat för:
16 500 SEK
4 000 SEK
ARNE NORELL, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, ljus skinnklädsel, lösa plymåer, höjd ca 66, 214x83, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, smärre skador, fläckar
514718
2018-01-21