Litografi Lennart Jirlow

Litografi Lennart Jirlow
Litografi Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trubaduren", signerad L. Jirlow, 273/310, färglitografi, bladmått 76x54 cm,

Glasskada i nedre kant

514733

2018-01-21