Eric Detthow oljemålning

Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIC DETTHOW (1882-1952), "Modell II", signerad Detthow, daterad 1935, olja på pannå, 38x27 cm

514738

2018-01-21