Jean Skoglund oljemålning

Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN SKOGLUND (1908-1948): Motiv från Risholn, Leksand, signerad och daterad Jean Skoglund -27, olja på duk, ca 35x42 cm

Smärre krackeleringar

514742

2018-01-22